Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
16.07.2010 06:44 - ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
Автор: gmihov Категория: Технологии   
Прочетен: 395 Коментари: 2 Гласове:
1



Въпрос:  Може ли на базата на постигнатото от мен и моите съавтори във връзка с възможностите за реализация на ДГЕ-ка с неограничени възможности за икономически изгоден и безопасен добив на енергия, България с подкрепа от страна на правителството, да привлече на своя територия солидни инвестиции и защо това в продължение на половин век не може и още дълго време няма да стане? Кратък отговор:    Може!    Не е станало и скоро няма да стане, защото и учени и администратори и лаици все още са дълбоко в блатото на заблудата, че гравитационното поле е консервативно.  Нужно е първо да излязат  от това блато. После с много “вода” да промият съзнанието си от остатъците от тинята от това блато, което никак не е лесно, цял живот да си вярвал в нещо, което реално не е съществувало и си го приемал, като неоспорима истина, а да прогледнеш и да видиш, че е било само една заблуда и нищо повече.  



Гласувай:
1



1. анонимен - доктора
16.07.2010 09:52
неведоми са пътищата господни учителю. амин.
цитирай
2. gmihov - доктора
17.07.2010 12:17
Да неведомши съ потищата на Вечността. Непонятни за човека, как един монах вижда движенито на земята, а папи кардинали не виждат това,Как един обикновен лекар вижда закона за съхранение на енеригята, а учени не виждат това. Как на нашето време и учени и лаици зваят, че котато две величини не са равни помежду си ,при сборуването им не може да се получи нулев резултат, в заблуда ще продължават да отричат това, при директнната гравитационна енергетика, без да го виждат и осъзнават.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: gmihov
Категория: Технологии
Прочетен: 3779193
Постинги: 3734
Коментари: 6009
Гласове: 5114
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930