Постинг
16.07.2010 06:03 -
ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
Въпрос:
Кой е естественият енергоизточник, който човек съзнателно и несъзнателно най много ползува?
Кратък отговор:
Това е гравитационното излъчване от земята, чиято енергия през целият живот ,предимно несъзнателно денонощно непрекъснато ползува и без чието ползуване не може не само той да съществува, но и самата земя би се разпаднала и изчезнала, като структура на базовата същност на Вечността.
Въпрос:
Какво количество работа извършва гравитационното излъчване от земята, формиращо гравитационното й поле за една секунда за да придвижва водите в реките?
Кратък отговор:
Съгласно закона за работата А = FL за всяка река , в даден момент е А = 0,5mv^2, където :
m. – Общото количество водна маса в коритото на реката в дадения момент.
v.- Скоростта на водния поток в реката.
При големите реки, като Дунава, количеството работа, която извършва гравитационното поле на земята за една секунда е от порядъка на хиляди Гвт.
При използуване на 10% от тази енергия с индиректни и директни гравитационни енергийни магистрали, без да пречи на корабоплаването по реките и нарушаване на екологията им , което за съвременните възможности на науката и техниката не представлява нерешима задача, човечеството може да си осигури добив на енергия много повече от колкото
с всички енергоизточници и технологии, които сега ползува за добив на енергия .
Конкретно , на базата водите на р.Дунав от Германия до черно море с индиректна енергийна магистрала мощности от порядъка на 100Гвт. и повече, а с директна гравитационна енергийна магистрала , успоредна на р. Дунава до няколко стотен Гвт.
Въпрос:
Какви са основните предимства на бъдещите ДГЕЦ-ли и ДГЕМ-ли?
Кратък отговор:
1. Напълно безплатен, безопасен и неизчерпаем във времето енергоизточник.
2. По проста, по евтина и по сигурна техника и технология, без екологични проблеми.
3. Възможност за поетапно изграждане със самофинансиране от изградените вече мощности, които , в зависимост от строителните планове могат ежедневно да се увеличават.
4. Реализация на съответните мощности с по малко строители и работници за експлоатацията им.
5. Не сравнимо по дълъг период за експлоатация от колкото, при съвременните електроцентрали.
6. Много по ниска себестойност на произведената енергия, което ще разширява производствените, транспортните, битовите, културните и други възможности на хората и ще даде възможност за радикално решение на назрелите икономически, социални, производствени, демографски , екологични, климатични и други проблеми, които днес вече осезаемо засягат бъдещето на човечеството.
Въпрос:
Възможно ли е било на базата на знанията до които е достигнал Архимед , преди хиляди години, наред с индиректните гравитационни двигатели /водните колела/ да е имало и директни гравитационни такива, каквито и самия той е имал идея да реализира с изследванията и опитите си с винта и защо това не е станало?
Кратък отговор:
Анализа на директните гравитационни двигатели на нивото на знанията от онова време показва, че това би било възможно, но защо не е станало само Вечността – Бог може да каже, както и само тя може да каже защо моите съвременници – технически специалисти с много повече по обем конкретни познания не виждат и не искат да видят бъдещата ДГЕ-ка, потопени в блатото на една много вековна заблуда, че гравитационното поле е консервативно, подобна на заблудите от миналото, че земята е неподвижна, че атома е неделим и пр.
Въпрос:
Кой може да каже, кое пречи на журналистите, които са любопитно племе, да пишат за бъдещата ДГЕ- ка, така , както пишат за спортистите , певците, престъпниците и други и да имат не по малко читатели?
ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВО...
ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВО...
ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВО...
ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВО...
ЗА ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА С ВЪПРОСИ И ОТГОВО...
Следващ постинг
Предишен постинг
1.
анонимен -
доктора
16.07.2010 09:50
16.07.2010 09:50
човек си има древен враг и за него са легендите за вампирите. ние чрез нашата глупост сме си го пуснали в "къщичката" си наречена съзнание. пуснали сме го за да се храни с нашето осъзнаване на базата на вечни и неотменими закони на бога за причинността. за това и този древен враг на човека е син божий наред със всеки един от нас. това са били думите на великия водач иисус израилтянина, а не, че само той е син божий, но много глупаци са говорили и тълкували от негово има. който иска да се замисли над думите ми, а който иска да ме приеме за един от глупаците. този хищник изяждайки най-рафинираното осъзнаване на нашето съзнание=дълбокото осъзнаване на същността и връзките със света е направил хората роби и храна на недостойни богове. какви олимпийци какви пет лева. шибани хищници пречещи на човека да продължи полета си във вечността на осъзнаването. тези олимпийски хищници създават лишавайки човек от осъзнаването му енергийна бариера да не може той да види истинската си природа на създание от светлина, но от гравитационна светлина и още по-точно от светлината на движението. тази енергийна бариера ви пречи да видите истините за директните гравитационни двигатели и "скромното" величие на един "обикновен" българин, ама "много обикновен" българин доктор георги колев михов. хищника не може да ни държи в плен до безкрай защото за разлика от човека той хищника няма енергийна бариера и много добре вижда че трябва във всеки един миг да се съобразява със законите на бог/вечността. за наше нещастие хората имайки енергиен блок не виждат, че не можеш да прекарваш другите и по един или друг начин бог да не те прекара тебе. за това поговорката, че когато всеки е за себе си бог е срещу всички не е шега работа, а е енергийна истина. за това ви казвам, че теоретикопрактическия комплекс на великия българин доктор михов е шанс да имаме шанс всички нас да започнем да се измъкваме от капаните на хищника. бог повелява така, но предстои още много и канска работа на това поле неразорано. амин.
цитирайВъв Всемира има само един едивствн всеобщ влаг и благодетел на живота за да го има. Това е движението, което обуславя агресивността на живата природа, без която нейните форми, зависими една от друга не може да съществуват. Тази агресивност има винаги две страни. Полезна за агресора/вълка/ и вредна за обекта на агресия / заека/
цитирай

